Registrace je velmi snadná a je možná 3 způsoby:

Registrace on-line ZDARMA

Rozšířená registrace v ateliéru 250 Kč

Úplná registrace v ateliéru 950 Kč

Do databáze Casting Centra se můžete zdarma registrovat on-line prostřednictvím elektronického dotazníku. Podmínkou je přiložení aktuálních, nejlépe profesionálních fotografií.

Pokud dáte přednost osobnímu setkání a profesionálnímu vyfotografování u nás v ateliéru, máte na výběr ze dvou dalších možností registrace: rozšířené a úplné. Při těchto registracích Vám budeme plně k dispozici a rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy týkající se podmínek smlouvy či budoucí spolupráce.  Máte-li o osobní schůzku zájem je nutné předem dohodnout termín na našem telefonním čísle 720 162 362 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Fotografie pořízené při registraci si můžete následně stáhnout z našeho webu za 250 Kč (při úplné registraci je cena za stažení již zahrnuta v ceně registrace).

V našem ateliéru nabízíme jednou ročně všem zaregistrovaným klientům s platnou smlouvou přefocení profesionální fotografkou za zvýhodněnou cenu 100 Kč.

&nbsop;

Registrace on-line - ZDARMA

Zájemce o registraci vyplní elektronický otazník a odešle ho spolu s vloženými fotografiemi agentuře.  Fotografie by měly být nejlépe profesionální (portrétní zepředu, pravý profil, levý profil a celé postavy). Důležité je, aby byla zřetelná barva vlasů a očí (žádné červené oči, sluneční brýle nebo pokrývky hlavy). Pozadí by mělo být ideálně jednobarevné. Velikost jedné fotografie by měla být do 1 MB v JPEG formátu. Fotografie musí být každopádně aktuální!!!

Máte-li zájem o profesionální vyfotografování u nás v ateliéru, případně o úplnou registraci, která je nejlepší možností Vaší prezentace, kontaktujte nás, prosím, na našich telefonních číslech, kde Vám rádi poskytneme veškeré další informace a domluvíme konkrétní termín v ateliéru. Zároveň Vám při setkání rádi zodpovíme Vaše případné dotazy týkající se podmínek smlouvy či budoucí spolupráce. V našem ateliéru nabízíme jednou ročně všem zaregistrovaným klientům s platnou smlouvou přefocení profesionální fotografkou za zvýhodněnou cenu 100 Kč.

 

Registrační formulář

Rozšířená registrace v ateliéru - 250 Kč

Zájemce o registraci se telefonicky spojí s agenturou a dohodne s ní termín registrace přímo v našem pražském ateliéru. Zde mu rádi zodpovíme všechny dotazy ohledně registrace a případné další spolupráce. V ateliéru mu pak vytvoříme profesionální fotografie tak, aby co nejlépe charakterizovaly daného člověka a zdůraznily jeho jedinečnost a přispěly tak ke zvýšení pravděpodobnosti výběru při následných castingových zkouškách.

 

Chci termín

Úplná registrace v ateliéru - 950 Kč

Při úplné registraci mohou zájemci doplnit svoji nabídkovou kartu i o videozáznam, který přímo v našem studiu vytvoříme a je pak dostupný spolu s ostatními základními údaji spolupracujícím produkčním a castingovým agenturám. Jde o nejefektivnější způsob prezentace, který naše agentura doporučuje všem vážným zájemcům o získání role ve filmu či reklamě. Součastí úplné registrace je samozřejmě i vytvoření sady profesionálních fotografií.

Chci termín